Dit kan NIET !
ACV Openbare Diensten Justitie betreurt en veroordeelt de wandaden van vandaag op het kabinet van minister Geens en in de straten van Brussel.
17 mei 2016 19:14
ACV Openbare Diensten Justitie betreurt en veroordeelt de wandaden van vandaag op het kabinet van minister Geens en in de straten van Brussel.
10 mei 2016 10:41
Aanwerving van 405 personen : 100 personen in het kader van de strijd tegen terrorisme.305 personen om alle personeelsleden te vervangen die reeds vertrokken zijn in 2016 en om de gerationaliseerde kaders op te vullen. De effectieven van het bewakingspersoneel worden opgevuld tot 7000 fte.
6 mei 2016 11:36
Een bepaalde vakbond vindt het in de Nederlandstalige gevangenissen blijkbaar nodig om te verspreiden dat het personeel in de toekomst minder weekends zal moeten presteren, en bijgevolg loonverlies zal lijden !
4 mei 2016 20:35
Op woensdag 4 mei was er voor de derde dag op rij overleg met het kabinet. De Minister gaf er enkele verduidelijkingen betreffende de voorstellen die er gisteren op de tafel lagen :Â er wordt in 2016 kop voor kop vervangen, de besparingen worden dit jaar bevroren en op het einde van het jaar wordt er een evaluatie gemaakt.
3 mei 2016 20:10
Vandaag was er opnieuw overleg met het kabinet Justitie. Het volgende voorstel kwam er uit de bus :
20 apr 2016 13:34
Het personeel van EPI (gevangenissen en veiligheidskorps) verzuipt. Voor de zoveelste keer trekken we aan de alarmbel met een kreet om een reddingsboei.