Meer verpleegkundigen naar mondeling
Na tussenkomst van ACV-Openbare Diensten heeft de overheid beslist om het aantal doorstromers naar het mondelinge examen voor verpleegkundige te verhogen !
23 okt. 2018 17:22
Na tussenkomst van ACV-Openbare Diensten heeft de overheid beslist om het aantal doorstromers naar het mondelinge examen voor verpleegkundige te verhogen !
1 aug. 2018 21:30
Voor een vlottere verwerking van de stakingsattesten vermeldt u op het “attest bestemd voor uw vakbond” minstens uw rekeningnummer en indien mogelijk ook uw lidnummer.
26 jul. 2018 15:52
Een maand geleden is ons een voorstel overgemaakt van nieuw statuut en minimale dienstverlening. Vandaag werden de vakbonden op het kabinet ontboden om al of niet voor akkoord te tekenen (protocol 472).
10 jul. 2018 17:10
Na alle feedback van de verschillende algemene vergaderingen in de gevangenissen in het hele land te hebben ontvangen, kunnen we concluderen dat er bij de leden een aantal niet onbelangrijke vragen en bezorgdheden leven. Het is duidelijk dat de personeelsleden de malaise in de inrichtingen nog steeds zeer groot vinden en weinig vertrouwen hebben in deze regering.
8 jul. 2018 10:20
Op maandag 9 juli (morgen) wordt de onderhandelingsronde afgesloten en krijgen wij het definitieve voorstel.
4 jul. 2018 19:24
De stakingen van de tweede helft juni zullen tijdens de maand augustus aan Persopoint worden doorgegeven. De inhouding zal dus op het loon in september gebeuren.