Verslag vergadering 14/12 (Merksplas)
Op 14 december was er een vergadering met een afgevaardigde van het centraal bestuur, de plaatselijke overheid en het gemeenschappelijk vakbondsfront.
19 dec 2007 16:55
Op 14 december was er een vergadering met een afgevaardigde van het centraal bestuur, de plaatselijke overheid en het gemeenschappelijk vakbondsfront.
14 dec 2007 21:54
De vakbonden van de gevangenis van Merksplas hebben nog geen stakingsaanzegging ingediend. Na een, volgens hen, constructief gesprek hebben ze dat vandaag beslist.
12 dec 2007 13:48
Sedert twee jaar vraagt het ACV - Openbare Diensten een aanpassing van de eindejaarstoelage in de vorm van een verhoging van het forfaitair gedeelte. Iets wat voordeliger is voor de kleinste inkomens.
12 dec 2007 06:08
Op vrijdag 14 december is er van 13u30 tot 14u30 ledenvergadering in de cinemazaal van het PCB.
8 dec 2007 09:47
Volgens het persagentschap Belga overweegt de federale overheid ernstig om de overbevolking in de gevangenissen op te lossen met gevangenisboten. Zo'n drijvende gevangenissen hebben het voordeel dat ze snel kunnen worden ingezet, terwijl de bouw van een gewone gevangenis jaren duurt. Mogelijk neemt ons land straks één van de twee bajesboten over van Nederland. Mocht het zover komen dan komt Antwerpen in aanmerking als aanmeerplaats.
6 dec 2007 07:23
Het personeel S.I. Merksplas is het beu ! Daarom eist het gemeenschappelijk vakbondsfront SIM resultaten in plaats van loze beloftes. Het is niet vijf vóór, maar wel vijf na twaalf ! Nog nooit is de misnoegdheid onder het personeel zo groot geweest. Het recht op betere, meer geloofwaardige en sociale werkomstandigheden dient onmiddellijk te worden ingevuld.